לקולנוע ותקשורת
[כתוב לי] [ אברהם באר] [האוטו שלי ] [ טיסות נתב"ג] [441] [144] [דפי-זהב] [ שערי חליפין][ מפות וואלה-]
"עין-הנט" IPIX IL מזג אויר ארכיון האינטרנט [דרורי -JUNIOR]
  כתובות מועילות --[מיקרוסופט-ישראל]-- [ כללי ופורטלים מידע]

 

כתובות מועילות

 

שירות הטפסים הממשלתי

כל טופס שתזדקק -מכל משרד ממשלתי - ללא עמידה בתור וללא יציאה מהבית


טופ- ספיד

הכל על נהיגה, מכמונות מהירות, כיצד להתחמק מדו"ח, סוגי המלכודות, מאמרים, דחלילים ומצלמות, בדיקת נקודות, התגוננות ומבחנים וכל מה שמעניין את הנהג הישראלי.

 

אתר חובות

מידע על פשיטות רגל, הוצאה לפועל, כינוס נכסים, הבראת חברות, הסדרי נושים ועוד מידע רב ושימושי כולל הורדת טפסים ובקשות, מחשבונים ועוד חומר רב בנושא

 

שאל אותי
יש לכם שאלה ואתם לא מוצאים מישהו שיענה עליה? מאות מומחים מקוונים ישמחו לענות על שאלותיכם כמעט בכל תחום אפשרי. המומחים מקבלים דרוג המבוסס על מהירות התגובה שלהם ועל הציון שהעניקו להם הגולשים (אנגלית)

Mediconsult
יעוץ רפואי מקיף. מדריך מ-
A עד Z לנושאי בריאות נפוצים, מידע על תרופות, תזונה נכונה, קהילות, חדשות רפואיות ומאגר מאמרים ממקורות שונים (אנגלית)

משפטאון Line
ייעוץ משפטי חינם, במיוחד לגבי תביעות קטנות והוצאה לפועל. מדריכים לתובע ולנתבע וגם אפשרות להורדת טפסים משפטיים (עברית, רוסית, אנגלית)

Support-Group.com
בעיות בריאות, בעיות אישיות, או בעיות ביחסים? אין בעיה, תמצאו את קבוצת הדיון ל(כמעט) כל בעיה וכל מחלה, יחד עם קישורים לאגודות ולאתרים העוסקים באותו הנושא (אנגלית).

ביטוח לאומי
מידע מקיף על השירותים שמספק המוסד לצד עזרה מקוונת; מידע על חובות וזכאויות (גמלאים, נכים וכו'), טפסים להורדה, בקשה לאישורים, חוברות הסברה ורשימת פרסומים (עברית).
שי"ל – שירות הייעוץ לאזרח
כדאי לבדוק אם מגיעות לכם זכויות מיוחדות באתר של שירות היעוץ לאזרח, שירות של משרד העבודה והרווחה. בין היתר זכויות בביטוח לאומי, וזכויות בתחומי בריאות (עברית).
נציבות תלונות הציבור
אם נתקלתם באפליה מצד גוף ציבורי, הגישו קבילה לנציבות תלונות הציבור (עברית).
האגודה לזכויות החולה בישראל
חוק זכויות החולה ופירוט סל שירותי הבריאות (עברית).

ד"ר רות וסטהיימר
כוהנת המין היהודיה, שלימדה 250 מליון אמריקאים איך עושים את זה, מציגה לראווה את אתרה. ניתן להתייעץ עימה, או לקרוא אלפי שאלות, תשובות וטיפים שימושיים, לחיים בינות הסדינים (אנגלית).
Dear Abby
אבי, היועצת האמריקנית הידועה, מציגה באתרה מאות שאלות ותשובות ממוינות לקטגוריות שונות: זוגיות, נוער, סקס, הומוסקסואליות וכו'. ניתן כמובן, גם לשלוח שאלה משלכם (אנגלית).

Americas Doctor
מומחי רפואה יענו על שאלותיכם בצ'אטים פרטיים או בפורומים מקצועיים. ויש גם אנציקלופדית תרופות ומילון רפואי, נגישים לעיון (אנגלית).
מדסייט
אתר מקיף, המכיל חדשות רפואה, מידע שימושי, רשימת תרופות המשווקות בישראל, מידע על מחלות שונות, פרטים על בתי החולים ועל מוסדות הבריאות בארץ (עברית).
תשובות בריאות
תשובות ומידע נרחב על שאלות שונות שיש לכם בנושאי בריאות, מסודרות לפי קטגוריות; ילדים, זקנה, נשים, סרטן, מחלות מין ועוד. אפשר גם לחפש את התשובה לבעיה שיש לכם, על ידי חיפוש בעזרת גוף אדם וירטואלי (אנגלית).

הועד למלחמה באיידס
הסבר על הנגיף, על אפני ההדבקות ומידע על מרכזים לבדיקות איידס (עברית).
אוויר לנשימה
אתר המוקדש כולו לאסתמה; הסברים על המחלה, הטיפול בה, ועצות להתנהגות בחיי היום-יום (עברית).
מידע על הסרטן
מידע על הסוגים השונים של המחלה, על גילוי מוקדם, טיפולים, זכויות, שירותים ועוד, באתר האגודה למלחמה בסרטן (עברית).
Cancer BACUP
שאלון מודרך עוזר במציאת המידע הנדרש על סוגי סרטן והטיפול בהם. בין השאר, ישנם גם מאמרים על דרכי התמודדות עם המחלה (אנגלית).
מ-טוק
מאמרים, סקירות, פיתוחים, מוצרים, שאלות ותשובות ועוד, באתר הסוכרתיים (עברית).
תסמונת התשישות הכרונית
מחלה שהמודעות לה היתה נמוכה עד לאחרונה. הסברים, שאלות ותשובות, סיפורים אישיים של חולים ופורום (עברית).

מסע אל העצמי
שטחו את המציק לכם וקבלו ייעוץ ועזרה נפשית מידי פסיכולוגים (עברית).
ער"ן
עזרה ראשונה נפשית בטלפון, בדואר אלקטרוני או בצ'ט עם מתנדב (עברית).
סהר
תמיכה מקוונת לאנשים השוקלים התאבדות, על ידי צ'אט (בשעות הערב),
ICQ, דואר אלקטרוני, או פורום. בנוסף, מידע בנושאי דיכאון והתאבדות (עברית).
בנפשנו
המוקד לנפגעי נפש ומשפחותיהם מספק מדריך שירותים מפורט, ריכוז זכויות וחוקים, מספר מאמרים וסיפורים אישיים. אפשר לפנות למוקד גם בדואר אלקטרוני (עברית).
אביב - ארגון ישראלי להפרעות אכילה
בני משפחה וחולות לשעבר באנורקסיה ובולמיה מושיטים יד למתמודדים עם הפרעות האכילה הללו. באתר מידע על ההפרעות, מחקרים ופרטים על הארגון (עברית).

נגישות ישראל
במקום לצאת מהבית למשרד ציבורי, מסעדה או מלון ולחזור במפח נפש, בידקו מבעוד מועד את נגישותו של המקום. למתקשים בהליכה, שמיעה או ראייה (עברית, אנגלית).
פורטל הנכים
אינדקס שירותים לנכים, חדשות וכתבות, ופורומים בנושאים הנעים מאורולוגיה ויעוץ מיני ועד תיירות ונופש. בין היתר, ניתן לפנות דרך הפורטל ישירות לחבר הכנסת אילן גילאון, המטפל בבעיות הנכים (עברית).
חיוגים
רשימת מספרי טלפון וכתובות שימושיות וחיוניות המיועדות לבעלי מוגבלויות וקשישים. הרשימה כוללת מוסדות, יעוץ מקצועי, אביזרי עזר, נותני שרותים וכד' (עברית).
שומעים ברשת
באתר החירשים וכבדי השמיעה בישראל, תמצאו ריכוז החוקים הקיימים הנוגעים ללקויי-שמיעה, הפניות לפורומים ולארגונים השונים, ומאגר גליונות עיתון העוסק בעניינים הנוגעים לציבור זה (עברית).
מחמ"ד
אתר משפחת החינוך המיוחד בא לסייע לכל מי שעוסק בגידול וחינוך ילדים או מבוגרים בעלי צרכים מיוחדים. תמצאו כאן מידע ופורום פעיל (עברית).

Rape Support
אתר של נפגעת אונס, המספק תמיכה, עידוד ועצות לקרבנות תקיפה מינית, ועצות לחברים ולבני משפחה (עברית).
לתת-יד
רשימה של ארגוני סיוע העוזרים להתמודד עם תקיפה מינית, אלימות, נוער במצוקה, וילדים בסיכון. מספרי טלפון של קוי החירום וכמה קישורים לפורומים (עברית).
Let the Truth Ring Out
Webring המונה מעל למאתיים אתרים המגוללים סיפורים של אנשים שחוו התעללות (אנגלית).
המקום
אתר לעזרה עצמית לנגעי אונס ותקיפה מינית, המכיל מאמרים בעברית, אתרים אישיים וקישורים לאתרים נוספים (עברית).

רווקה פלוס
אמהות חד-הוריות מבחירה; לנשים חד הוריות ולנשים הכמהות לילד (גברים לא מוזכרים) ניתן מידע על אימוץ, על תרומות זרע, ופירוט מנגנוני סיוע ממשלתיים, משפטיים וחברתיים (עברית).
אלחה
האגודה הישראלית למשפחות חד-הוריות. פרטים על הארגון ופועלו (עברית).
עולמם של הורים חד הוריים
טיפים, פורום, מתכונים מהירים, עלון חודשי וכתבות רלוונטיות למשפחות חד הוריות (אנגלית).
גישור
למי שעדיין לא רוצה לפרק את התא המשפחתי; "מרכז גישור למשפחה" מציע מידע בנושאים שונים הקשורים בגירושין, משברים בחיי משפחה, גישור וייעוץ (עברית, אנגלית).

שישים פלוס
מרכז מידע לאוכלוסיה הבוגרת, לבעלי צרכים מיוחדים ולבני משפחותיהם. באתר אינדקס בתי אבות בארץ (לפי אזורים), חברות סיעוד, ספקי שירותים לאוכלוסיה הבוגרת, חוקים, תקנות, טלפונים, מוסדות חשובים, ופורומים המנוהלים ע"י עובדות סוציאליות (עברית).
דורות
מרכז המידע לאוכלוסיה המבוגרת. מידע והדרכה בנושאים כמו בחירת מוסד סיעודי, פרישה, בריאות ועוד (עברית).

הרשות למלחמה בסמים
מידע על סמים שונים והשפעותיהם, כתובות של מרכזי גמילה ושיקום, כתובות מרכזי מתדון, פורומים ומספר הקו החם של "נרקומנים אנונימיים" (עברית).
סיגריה – לא מדליקה אותי
פירוט השפעותיו השונות של העישון, טיפים להפסקת העישון ומספר כתובות לפנייה (עברית).
עוד בקבוק ריק
מאגר מקיף על כל מה שקשור בהתמכרות למשקה החריף ולגמילה ממנו, כולל עזרה מקוונת. לאלכוהוליסטים, בני משפחתם וחבריהם (עברית).
האגודה למניעת אלכוהוליזם בישראל
אגודה ציבורית הפועלת למניעת השימוש באלכוהול בקרב בני נוער ומבוגרים. מידע על האגודה, ביטאון ופרטים נוספים (עברית, אנגלית).

הזכויות שלי - יוניסף
אמנת האו"ם בדבר זכויות הילד בנוסח מלא, יחד עם נוסח לילדים ונוער, ונוסח לגיל הרך (עברית).
דוקטור פוגל
ד"ר דב פוגל היה אחראי תקופה מסוימת על המדור המפורסם "על בנים ועל בנות" וכיום הוא מספק תשובות באתר זה, לגבי התפתחותם המינית, הפיסית והמנטלית של בני הנוער. הגולשים מוזמנים להוסיף את השאלות המטרידות אותם, גם בעילום שם (עברית).
הבית הירוק
מידע ועזרה לילדים ולבני נוער. ניתן לכתוב לפסיכולוג או לשקט הירוק (בת ה-17), להכנס לצ'ט או לאחד מהפורומים בנושאי הטרדה ותקיפה, התמכרויות, חרדות ועוד. גם להורים (עברית).
אתר האקנה הישראלי
מידע, כתבות ופורום בנושא תופעת אקנה והטיפול בה (עברית).
מתוקים
לילדים (וגם מבוגרים) חולי סוכרת; מידע על המחלה, טיפים שימושיים, ומקום למפגש מקוון (עברית).
קהילת תלמידים לקויי ראיה
אתר עם זכוכית מגדלת שעוזרת בקריאה. מאמרים והסברה בנושאי עיוורון, תעסוקת עיוורים, התמודדות בני המשפחה ועוד (עברית).
האתר לילדי אלכוהוליסטים
תשובות לשאלות ששואלים ילדים של אלכוהוליסטים, הסבר על אלכוהוליזם ועל הבעיות שנוצרות לילדי הורים אלכוהוליסטים; עצות איך לעזור ולאן לפנות (עברית).

עמותת הלל
עמותה המסייעת לחרדים בתהליך החזרה בשאלה. כאן תמצאו מידע על פעילויות העמותה, סיפורים אישיים, שאלות ותשובות וגם כתובות שאפשר לפנות אליהן בשעת מצוקה (עברית, אנגלית, יידיש).
הדרך למעלה
מדריך מקיף לנשים, על קריירה, קידום ושוויון, המנוהל על ידי יועצת ארגונית. לצד מידע שימושי ניתן למצוא סיפורי הצלחה נשיים, מבחני אישיות, טיפים להצלחה בקריירה, פורום נשים ומבחר קישורים לאתרי נשים (עברית).
Crash.co.il
אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים ואתם זקוקים ליעוץ משפטי לנפגעי תאונות דרכים, כאן תמצאו אותו. המידע הנחוץ על זכויותיכם כנפגעים בתאונת דרכים, על הפעולות שרצוי לנקוט, מידע על ייצוג על ידי עורך דין וגם החוק היבש (עברית).

 יועץ לטכנולוגיות תקשורת
מומחה לטלוויזיה , קולנוע וצילום סטילס
מרכז ההגברה בתקשורת ובקולנוע תיכון מקיף ו' לאומנויות באר שבע

[drorygoe@netvision.net.il ] [gdrory@edu-negev.gov.il ]

עמוד זה עודכן בתאריך 2002 במרץ 30